Obóz plastyczny – Murzasichle (wiek 12-18) - 11dni

Terminy wyjazdów

DATA DOSTĘPNOŚĆ CENA MIEJSCA
Load more
Show less

Wakacyjna Akademia Przygody

Tatrzańska Akademia Przygody o doskonały sposób na połączenie aktywnego wypoczynku z nauką i zabawą. Wędrówki górskie, szaleństwa wodne będą uzupełnieniem dla specjalistycznych warsztatów pozwalających na odkrycie nowych pasji i talentów. Podarujemy dzieciom wspaniałą zabawę i niezapomniane przygody, a jednocześnie możliwość rozwoju oraz kształtowania własnego charakteru. Uczestnicy obozów sportowych przejdą przez program mobilizacji do szybkiego działania, poćwiczą refleks, przełamywanie barier oraz nauczą się komunikacji i pracy zespołowej. Poprawią także sprawność fizyczną oraz koordynację ciała, a wszystko to podczas wielkiej przygody na Podhalu. Nasz obóz rozbudzi dziecięcą wyobraźnię i pozwoli przeżyć emocje, które wspominane będą przez długi czas. Przywykliśmy do tego, że wyjazd w Tatry kojarzy nam się z Zakopanem. Tymczasem niedaleko stolicy Tatr znajduje się urokliwa i gościnna wieś Murzasichle. Można tu wypocząć, bez ryzyka ciągłego “wpadania” na tłumy turystów, w ciszy i spokoju. Jeśli jednak zapragniemy gwaru turystycznego kurortu – jedziemy do pobliskiego Zakopanego, aby pospacerować po Krupówkach, zwiedzić cmentarz i kościół na Pęksowym Brzyzku, podejść pod skocznie narciarskie, wejść na Gubałówkę.

Lubisz rysować i malować, chciałbyś spróbować zabawy w twórcę? Mamy coś dla Ciebie – warsztaty plastyczne w górskiej miejscowości, której niepowtarzalna atmosfera sprzyja realizacji plastycznych pasji. Uczestnicy poznają podstawowe elementy kompozycji plastycznej, wykonają proste ćwiczenia związane ze światłem i perspektywą, popracują nad rysunkiem konturowym, odkryciem własnej kreski. W trakcie 15 godzin nauczymy cię swobodnie żeglować pomiędzy nimi i bawić się ich łączeniem. Ponadto: m.in. spacery po tatrzańskich dolinach, wycieczki górskie, zabawa w parku linowym, odwiedzanie ciekawych miejsc w Zakopanem, wizyta w Aquaparku, spotkanie z prawdziwym góralem. Ponadto turnieje sportowe, konkursy, gry i zabawy, projekcje filmów, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Wycieczka do Parku Wodnego na Słowację (Tatralandia). Cena 60 PLN plus 23 EUR. Na wyjazd na Słowację uczestnicy powinni posiadać dowód osobisty lub paszport.

Wycieczka autokarowa w Pieniny: spływ przełomem Dunajca. Cena 110 PLN lub spływ pontonowy Dunajcem (rafting). Cena 120 PLN.

Wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia. Cena 160 PLN

10 noclegów (termin: 21-28.08.2020 – 7 noclegów). Willa „Tatry” położona w przepięknej miejscowości Murzasichle obok Zakopanego. Lokalizacja obiektu sprzyja wypoczynkowi w ciszy i spokoju oraz planowaniu atrakcyjnych wycieczek po okolicy. Pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie obiektu: świetlica, sala telewizyjna, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki i miejsce na ognisko, bezprzewodowy dostęp do internetu. Teren ogrodzony i monitorowany. Zakwaterowanie w dwóch sąsiadujących budynkach.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 10 noclegów (termin: 21-28.08.2020 – 7 noclegów).
Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki z napojami plus podwieczorek, serwowane w stołówce ośrodka). Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. W trakcie całodziennych wycieczek lunch pakiet.
Transport: autokar turystyczny.
Ubezpieczenie: Signal Iduna Polska TU S.A.: NNW 15.000 PLN.
Opieka pedagogiczna. Realizacja programu.

Informacje praktyczne

Program będzie zrealizowany w całości, a kolejność zajęć ustali kadra obozu w zależności od pogody i predyspozycji psychofizycznych uczestników.
Cena nie obejmuje dopłaty za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży. Możliwość przesiadki na trasie przejazdu. Należy zabrać ze sobą: legitymację szkolną, nakrycie głowy, krem z filtrem UV, wygodne buty na piesze wycieczki i do uprawiania sportu, dres sportowy, mały plecak na wycieczki, nieprzemakalną kurtkę, ciepły sweter lub polar, strój sportowy. Wszelkie życzenia dotyczące zakwaterowania będą rozpatrywane w miarę możliwości.
Prosimy pamiętać o zabraniu wypełnionej karty kwalifikacyjnej z wpisanym numerem PESEL oraz o podpisaniu bagaży podróżnych dzieci.
Planowany przyjazd do ośrodka ok. godz. 19.30. Planowany wyjazd z ośrodka ok. godz. 07.45. Dojazd własny: przyjazd nie wcześniej niż o godz. 19.00, wyjazd nie później niż o godz. 07.45.

Price From PLN zł 1,449 PLN  1,249/osoba
Wybierz dodatkowe opcje:
Wycieczka do Parku Wodnego na Słowację (Tatralandia). + 23 euro:
PLN  60 /traveler
Wycieczka autokarowa w Pieniny: spływ przełomem Dunajca:
PLN  110 /traveler
Wycieczka autokarowa w Pieniny: spływ pontonowy Dunajcem (rafting):
PLN  120 /traveler
Wycieczka do Parku Rozrywki Energylandia.:
PLN  160 /traveler
Dojazd (Warszawa, Włocławek, Płock, Konin, Kielce, Lubin, Legnica):
PLN  130 /traveler
Dojazd (Mława, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Puławy, Radom, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra):
PLN  150 /traveler
Dojazd (Gdańsk, Elbląg, Olsztyn, Białystok. Zambrów, Lublin, Szczecin):
PLN  180 /unit
Dojazd własny oraz wyjazd z Krakowa:
PLN  0 /traveler
Dojazd (Sosnowiec, Katowice):
PLN  50 /traveler
Dojazd (Opole, Częstochowa, Radomsko):
PLN  80 /traveler
Dojazd (Łódź, Piotrków Trybunalski, Wrocław):
PLN  100 /unit
1249
Total 1,249 PLN