Obozy wspinaczkowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy wspinaczkowe to propozycje dla wszystkich miłośników wspinania się oraz osób, które marzą o zostaniu alpinistami. Na takich obozach zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu tej tematyki. Na naszych obozach nauczysz się jak bezpiecznie przebywać w skałach.
Na obozach wspinaczkowych poznasz techniki wspinania, asekuracji oraz odpowiedniego posługiwania się liną. Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania to sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy na obozy wspinaczkowe na Lato 2020

Obozy wspinaczkowe 2020 ->> Wejdź i zobacz  – najlepsze obozy i kolonie

Dowiedz się więcej o obozach wspinaczkowych

Jeżeli jesteś fanem parków linowych to obozy wspinaczkowe są właśnie dla Ciebie!

Zajęcia linowe dostarczają dużą dawkę emocji. Przełamywanie wewnętrznych lęków i ciągłe wyzwania kształtują charakter. Dla uczestników obozu zajęcia te są świetną okazją do poznania węzłów, sposobów zakładania uprzęży oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wspinaczki. Mimo, że zabawy linowe wiążą się z ryzykiem wysokościowym, to są w bardzo bezpieczne, ponieważ prowadzą je doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy.

Dlaczego zdecydować się na obóz wspinaczkowy?

Obozy wspinaczkowe są dobrym początkiem przygody ze wspinaczką. Sport ten można uprawiać zarówno na sztucznych ściankach, jak i na wyjazdach plenerowych. Wspinaczka ma bardzo wiele zalet. Uprawianie jej poprawia naszą kondycję i sylwetkę. Jest też źródłem wielu emocji. Dzięki niej można zmierzyć się ze swoimi słabościami i lękami.
Aby wspinaczka była bezpieczna należy zdobyć wiedzę teoretyczną i nauczyć się odpowiednich technik asekuracji. Poznasz je na naszym obozie!

Obozy wspinaczkowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów