Obozy tenisowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy tenisowe dla młodzieży organizowane są w Polsce, nad morzem lub w innych częściach kraju, a także w ramach wyjazdów zagranicznych.
Wersja dla młodszych dzieci to kolonie tenisowe, podczas których, podobnie jak w trakcie obozów, instruktorzy tenisa uczą dzieci i młodzież tajników tego sportu.
Do dyspozycji uczestników organizatorzy oddają specjalnie przygotowane korty tenisowe oraz sprzęt tenisowy.
Obozy tenisowe wśród innych obozów sportowych oraz wśród obozów tematycznych cieszą się niesłabnącą i bardzo dużą popularnością. 
Umiejętności nabyte na koloniach i obozach tenisowych w czasie wakacji są często i chętnie rozwijane podczas roku szkolnego.

OBOZY TENISOWE 2020 ->> SPRAWDŹ NAJLEPSZE I SPRAWDZONE OFERTY

DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO WARTO SPĘDZIĆ WAKACJE NA OBOZIE TENISOWYM

OBÓZ TENISOWY TO POŁĄCZENIE NAUKI I ROZRYWKI

Obozy tenisowe organizowane są za równo w Polsce nad morzem, w malowniczych górach oraz za granicą. Przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, zróżnicowanych umiejętnościach i poziomie gry. Wykfalifikowani instruktorzy zapewnią Ci doskonałe i intensywne szkolenia, dzięki którym w bardzo krótkim czasie przyswoisz sposoby poruszania się po korcie, chwyty rakiety, zasady gry, doskonałą koordynację oraz serwowanie. Obóz tenisowy to znacznie więcej niż tylko nauka, to także doskonała forma spędzenia wakacji. Poznasz rówieśników, wspólnie wybierzecie się na wycieczki, weźmiecie udział w licznych zajęciach przygotowanych przez organizatorów, między innymi w ogniskach, dyskotekach, zabawach integracyjnych, quizach, projekcjach filmowych, zajęciach rekreacyjno-sportowych, karaoke i dodatkowych kursach, np. językowych lub żeglarskich.

DLACZEGO WARTO SPĘDZIĆ WAKACJE NA OBOZIE TENISOWYM?

Decydując się na aktywne wakacje i obóz tenisowy, możesz być pewien, że przez chwilę nie będziesz nudził. Nie tylko zdobędziesz nowe umiejętności, ale również wspaniale spędzisz czas! Zakwaterowanie najczęściej zapewnione jest w komfortowych ośrodkach wypoczynkowych, które dostarczają wielu atrakcji, takich jak boiska do gry w piłkę, place zabaw lub basen. W trakcie obozu będziesz miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w trakcie licznych turniejów, sparingów i rozgrzewek. Jeśli nie masz własnej rakiety, niczym się nie przejmuj, sprzęt będzie na Ciebie czekał! Obozy tenisowe dostarczą Ci wielu wrażeń, a także sprawi, że wzmocnisz swoją kondycję, szybkość, siłę mięśni oraz się rozciągniesz. Po powrocie do domu będziesz już bardzo dobrym graczem w tenisa i na pewno wyróżnisz się wśród rówieśników.

 Obozy tenisowe 2020 ->> Sprawdź, gdzie możesz wyjechać