Obozy teatralne 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty obozów i kolonii dla młodych artystów 

 Obozy teatralne to propozycja dla dzieci i młodzieży zainteresowanych rozwijaniem umiejętności aktorskich i reżyserskich.
Dzieci i młodzież podczas zimowych ferii mogą wyjechać na obozy teatralne, ale także łączone: teatralno-taneczno-muzyczne.
Uczestnicy obozu teatralnego biorą udział w warsztatach teatralnych, tanecznych i wokalnych.
Uczą się wszystkiego, co potrzebne na deskach teatru – dykcji, emisji głosu, ruchu scenicznego, interpretacji tekstu.
Podczas obozu teatralnego odbywają się także zajęcia z reżyserii teatralnej oraz scenopisarstwa.
Obóz teatralny to także świetna okazja do pogłębienia wiedzy o teatrze i literaturze oraz rozwijania swoich artystycznych pasji.
Zwieńczeniem obozu jest spektakl teatralny, współtworzony przez przyszłych aktorów i reżyserów.

Obozy teatralne 2020 ->> Sprawdź oferty najlepszych organizatorów

Dowiedz się, dlaczego warto spędzić wakacje na obozie teatralnym

OBÓZ TEATRALNY ROZWINIE TWOJE ZDOLNOŚCI AKTORSKIE

Marzysz o karierze aktorskiej, czerwonym dywanie lub grze na deskach prestiżowego teatru? Obóz teatralny pomoże Ci rozwinąć skrzydła, nauczyć się technik aktorskich, pokonać lęk przed wystąpieniami publicznymi oraz przede wszystkim sprawi doskonale spędzisz wakacje.
W trakcie obozu teatralnego nauczysz się, jak wiarygodnie budować rolę, będziesz ćwiczyć oddychanie przeponą, odpowiednią dykcję, emisję głosu oraz dowiesz się, jak przekonać do siebie widzów. Organizatorzy przygotowali również dla Ciebie część teoretyczną: poznasz historię teatru, tajniki charakteryzacji teatralnej oraz tworzenia kostiumów.
Obozy i kolonie prowadzone są przez wspaniałych instruktorów oraz absolwentów i studentów najlepszej w Polsce Szkoły Filmowe w Łodzi. W gronie takich specjalistów rozwiniesz swoją wyobraźnię, a także świadomość ciała, ruch sceniczny, grę z rekwizytami oraz współpracę z innymi aktorami na scenie.
W trakcie obozu teatralnego będziesz mieć okazję spróbować swoich sił na prawdziwej scenie, wziąć udział w performance oraz improwizacjach.

ZALETY OBOZÓW TEATRALNYCH

Na obozie teatralnym sprawdzisz swoje umiejętności, udoskonalisz warsztat, a także poznasz nowych niesamowitych ludzi, którzy dzielą Twoje zainteresowania. Oprócz nauki gry aktorskiej, weźmiesz również udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Czekają na Ciebie wycieczki, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, wieczory filmowe, a także program fakultatywny, w którym znajdziesz m.in.: jazdę konną, zajęcia z fotografii, tenisa i gotowania.
Weźmiesz udział w wielu aktywnościach sportowych i poprawisz swoją kondycję, pływając kajakiem, biorąc udział w wycieczkach rowerowych, ćwicząc na siłowni, spróbujesz swoich sił w pływaniu kajakiem oraz wspinaczce na ściance. Jeśli lubisz tańczyć i śpiewać, na pewno spodobają Ci się dyskoteki oraz warsztaty taneczne, muzyczne i wokalne.
W trakcie obozu będziesz mieć okazję, aby wcielić się w wybraną przez Ciebie postać i poznać poszczególne etapu tworzenia filmu. Nauczysz się również pracować z dużą ilością tekstu oraz oczywiście poznasz techniki opanowania tekstu na pamięć.
Rzuć się w wir zabawy, żywiołu scenicznego i spędź cudowne wakacje w gronie rówieśników. W trakcie obozu teatralnego masz zapewniony komfortowy nocleg w domach studenckich lub pensjonatach, a także pyszne posiłki.

Obozy teatralne 2020 ->> Sprawdź oferty najlepszych organizatorów i znajdź dla siebie najlepszy obóz