Obozy siatkarskie 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty obozów i kolonii

Obozy siatkarskie odbywają się zazwyczaj w okresie letnim, ale również w ramach obozów sportowych organizowanych zimą. Skierowane są do dzieci i młodzieży na każdym poziomie zaawansowania, zarówno dziewczyn, jak i chłopców.

Udział w obozach siatkarskich umożliwia podszkolenie umiejętności, rozwinięcie taktyki oraz pracy zespołowej. Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy siatkówki, którzy oprócz praktyki uczą także teorii gry w siatkówkę oraz opowiadają o historii tego sportu.

W ramach obozu siatkarskiego odbywają się zajęcia na siłowni oraz liczne zajęcia i gry sportowo-rekreacyjne. Obozy siatkarskie odbywają się w ośrodkach sportowych na terenie całej Polsce i za granicą, gdzie połączone są ze zwiedzeniem danego kraju.

Obozy siatkarskie 2020 ->> Sprawdź oferty najlepszych organizatorów

Spędź aktywne wakacje na obozie siatkarskim

Obozy siatkarskie stworzone są dla osób ceniących aktywny wypoczynek, ruch, sport oraz grę zespołową. W czasie obozu nauczysz się gry w siatkówkę, a także rozwiniesz swoje umiejętności i taktykę oraz wzmocnisz kondycję.

W programie treningów znajdują się codzienne sparingi, ćwiczenia wytrzymałościowe oraz koordynacyjno-wytrzymałościowe, stałe fragmenty gry oraz oczywiście rozgrywanie meczów. W trakcie obozu rozwiniesz również taktykę indywidualną i zespołową, nauczysz się skutecznie blokować i serwować piłkę. Dowiesz się, na czym polega strategiczne rozegranie meczu, ustawianie pozycji, kontratak i asekuracja.

Możesz liczyć na wiele zawodów sportowych i turniejów prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów. Po dniu pełnym aktywnych ćwiczeń czeka na Ciebie wiele zajęć rekreacyjnych. Jeśli będziesz mieć jeszcze siłę na inne dyscypliny sportowe, możesz skorzystać z programu fakultatywnego i wziąć udział w zajęciach z pływania, tenisa, jazdy konnej oraz tańca.

Organizatorzy przygotowali również zajęcia integracyjne z pozostałymi uczestnikami obozu siatkarskiego. Wspólnie weźmiecie udział w dyskotekach, wycieczkach, wyprawach rowerowych i wielu innych atrakcjach.

Gdzie wybrać się obóz siatkarski?

Obozy siatkarskie organizowane są na Słowacji oraz w Polsce. Decydując się na obóz siatkarski na Mazurach, dodatkowo możesz liczyć na odpoczynek nad jeziorem, granie piłkę plażową i uprawianie sportów wodnych. Obozy organizowane są również w górach, gdzie możesz wybrać się na piesze wycieczki, zwiedzać jaskinie, zamki, korzystać z górskiego klimatu, napawać się widokami oraz pojechać na wycieczkę do Tatralandii. Organizatorzy gwarantują Ci komfortowe noclegi w domach studenckich lub pensjonatach oraz pyszne posiłki, przygotowane z myślą o młodych sportowcach.

Wakacje 2020 ->> Sprawdź oferty najlepszych organizatorów