Obozy pływackie 2020 ->> Wejdź i zobacz najlepsze oferty sprawdzonych organizatorów

Obozy pływackie to przede wszystkim okazja stworzona dla dzieci i młodzieży do nauki pływania oraz doskonalenia umiejętności.
Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów podczas intensywnych zajęć na basenie, dzieci szybko nabywają umiejętności pływackie.
Uczestnicy obozu pływackiego, którzy już potrafią pływać, doskonalą umiejętności oraz technikę pływania w zależności od swoich umiejętności.
Dzieci i młodzież, pływające bardzo dobrze, mogą podczas obozu wziąć udział w specjalnych treningach, przygotowujących do zawodów sportowych.
Obozy pływackie odbywają się zarówno zimą, jak i latem.
W letnie wakacje oprócz zajęć na basenie, dzieci i młodzież ćwiczą pływanie w kąpieliskach i jeziorach.  Mają do dyspozycji również łódki, kajaki oraz rowery wodne. Wszystko oczywiście pod czujnym okiem instruktorów i trenerów.
Pływanie wymaga dużej siły mięśni, dlatego uzupełnieniem zajęć na pływalni jest trening na siłowni, również pod okiem profesjonalnych trenerów.
Oprócz intensywnego wysiłku fizycznego wyjazd na obóz pływacki to także szansa na wypoczynek podczas zabaw rekreacyjnych, wycieczek i rozmaitych form integracji.

Obozy pływackie 2020 ->> Sprawdź najlepsze oferty obozów pływackich

Dowiedz się więcej o obozach pływackich

POCZUJ SIĘ JAK RYBA W WODZIE NA OBOZIE PŁYWACKIM

Obozy pływackie organizowane są między innymi w Polsce i na Węgrzech.  To doskonała okazja dla tych, którzy chcą nauczyć się pływać oraz doskonalić swoje umiejętności pod czujnym okiem profesjonalnych trenerów.
Nowoczesny program nauki pływania oparty na treningach polegających na grach i zabawach w wodzie stworzony jest dla osób zaczynających przygodę z pływaniem. Osoby, które potrafią już pływać, rozwiną techniki pływania w wielu stylach, m.in.: grzbietowym, klasycznym, kraulem, żabką i motylkiem. Obóz pływacki to także doskonała okazja do nauki profesjonalnych skoków do wody ze słupka i wieży. Instruktorzy zadbają o to, abyś w trakcie obozu pływackiego nauczył się jak najwięcej oraz doskonale i aktywnie spędził czas. Obóz zwieńczą zawody pływackie, na których stwierdzisz jak duże postępy zrobiłeś, sprawdzisz swoje umiejętności oraz zmierzysz się z innymi obozowiczami.
W trakcie obozu pływackiego przygotuj się na wiele fantastycznych zajęć kondycyjnych. Pływanie wiąże się z wysiłkiem fizycznym, dlatego musisz odpowiednio przygotować swoje ciało i organizm. W ofercie obozu pływackiego znajdują się również ćwiczenia rozgrzewające, trening wydolnościowy, stretching, a także zajęcia na siłowni. Organizatorzy w trakcie obozu będą dbali o Twoją zróżnicowaną dietę, odpowiadającą wysiłkowi fizycznemu i stworzoną dla młodych sportowców.
Zajęcia odbywają się na krytych basenach, ale także nad morzem, jeziorem i w parkach wodnych.

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA OBOZIE PŁYWACKIM

Oprócz treningów, poznasz również podstawy ratownictwa, nauczysz się wykonywać skoki ratunkowe, pierwszej pomocy stosowanej w ratownictwie wodnym, niesienia pomocy tonącemu, podstaw nurkowania, posługiwania się sprzętem ratunkowym,  a także weźmiesz udział w symulowanych akcjach ratunkowych. Organizatorzy przygotowali dla Ciebie wiele niespodzianek. Możesz wziąć udział w wycieczkach fakultatywnych, a także pływać i szaleć w nowoczesnych parkach wodnych, zjeżdżać na wspaniałych zjeżdżalniach, bawić się na plaży oraz korzystać z hali sportowej, kortów tenisowych i boisk piłkarskich.
Wśród atrakcji znajdują się także zajęcia integracyjne z pozostałymi uczestnikami obozu, zabawy w parku linowym, walki paintballowe, spływy kajakowe, gry i zabawy w wodzie i wiele innych sportowych aktywności.

 Obozy pływackie 2020 ->> Wejdź i sprawdź bogatą ofertę obozów i kolonii pływackich