Obozy piłkarskie 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych obozów z piłką nożną

Obozy z piłką nożną odbywają się zazwyczaj w okresie letnim, ale również w ramach zimowych obozów sportowych odbywają się rozgrywki piłki halowej.
Obozy sportowe, których główna część programu obejmuje grę w piłkę nożną, odbywają się w ośrodkach sportowych zarówno w górach, jak i nad morzem.
Treningi poprowadzone są przez profesjonalnych instruktorów piłki nożnej, dlatego umożliwiają podniesienie umiejętności piłkarskich w ciągu zaledwie kilku dni zajęć.
Udział w obozach z piłką nożną jest okazją do udoskonalenia indywidualnej techniki oraz gry zespołowej, będącej podstawą piłki nożnej.
Poza intensywnymi treningami odbywają się zajęcia na siłowni oraz liczne zajęcia i gry sportowo-rekreacyjne.

Obozy piłkarskie 2020 ->> Sprawdź najlepsze oferty obozów i kolonii

Dowiedz się więcej o obozie piłkarskim

DĄŻ DO PERFEKCJI W GRZE NA OBOZIE Z PIŁKĄ NOŻNĄ

Z myślą o fanach footballu powstały obozy piłkarskie. W czasie obozu, w bardzo szybkim tempie podniesiesz umiejętności. Profesjonalni instruktorzy nauczą Cię piłkarskich sztuczek i trików, wzmocnisz swoją kondycję, rozwiniesz zdolności gry zespołowej oraz odpoczniesz w czasie zajęć rekreacyjnych. Poziom treningów jest dostosowany do umiejętności uczestników, dlatego na obóz mogą wybrać się profesjonalni gracze, jak również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z footballem. W ten sposób możesz liczyć na najefektywniejsze rozwijanie i doskonalenie swoich umiejętności gry w piłkę.
Obóz pomoże Ci wyćwiczyć sposób gry, udoskonalić koordynacje ruchową oraz poczucie równowagi dzięki autorskim programom treningowym. Trenerzy przekażą Ci swoją wiedzę z obszaru zasad zdrowego żywienia niezbędnych dla sportowców, a także wprowadzą w świat gry fair play, zasad footballu, pokażą jak należy się rozgrzewać oraz pomogą Ci zdecydować na jakiej pozycji jesteś najlepszy.

OBOZY PIŁKARSKIE STWORZONE SĄ DLA AKTYWNYCH

Obóz z piłką nożną zaspokoi Twoją potrzebę ruchu i aktywności sportowych. Będziesz miał okazję do wielogodzinnych, intensywnych taktyczno-technicznych treningów, rozgrywania meczy i turniejów drużynowych. Organizatorzy proponują również bardzo bogaty zasób atrakcji. Obozy piłkarskie organizowane są między innymi nad morzem, w górach oraz na Mazurach. W zależności od miejsca, na które się zdecydujesz, możesz liczyć na szereg dodatkowych aktywności jak pływanie w basenie, aqua aerobic, kąpiele w morzu, zabawy na piasku, wycieczki górskie, dyskoteki, gry w hotelu, ogniska oraz zabawy integracyjne z pozostałymi uczestnikami obozu.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA OBÓZ Z PIŁKĄ NOŻNĄ?

Kadra trenerska i medyczna czuwa nad Twoim bezpieczeństwem oraz dobrym samopoczuciem. Dzięki czemu możesz w spokoju skupić się na doskonaleniu własnej techniki i poszczególnych stałych elementów gry; rzutów rożnych i wolnych, przelobowania, dośrodkowania, podania, przejęcia piłki i celnego strzelania do bramki lub jej bronienia! Dowiesz się więcej o stosowaniu odpowiednich taktyk i strategii, dzięki którym wygrasz mecz. Udoskonalisz grę słabszą nogą oraz głową, precyzyjny odbiór piłki, wślizgi, zagrania sytuacyjne, grę ciałem oraz dalekie wyrzuty. Weźmiesz również udział w prelekcjach, gdzie zapoznasz się z lekcjami teoretycznymi oraz zobaczysz ciekawe filmy o tematyce piłkarskiej oraz oczywiście najlepsze mecze!
Na obozie lub kolonii z piłką nożną staniesz się doskonałym graczem footballu, ale także wspaniale spędzisz czas i poznasz świetnych ludzi.

Obozy piłkarskie 2020 ->> Wejdź i zobacz, jakie obozy i kolonie oferują najlepsi organizatorzy