Obozy paintballowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Aby rozwijać swoją osobowość w życiu trzeba mieć pasje. Jeśli się z tym zgadzasz i chcesz rozwijać swoje zainteresowania
w gronie rówieśników – to nie ma lepszego wyboru niż obóz paintballowy! Jest to świetna opcja dla każdego kto chce spróbować swoich sił grając w paintball. Dzięki specjalnym markerom szybko i bezpiecznie wdrożysz się w ten świat. Zostaniesz wyposażony w ochraniacze, więc trafienie kulką jest bezbolesne- nie ma się czego bać!

Obozy paintballowe 2020 ->> Wejdź i zobacz  – najlepsze obozy i kolonie

Dowiedz się więcej o obozach paintballowych

Jeżeli masz dość zwyczajnych obozów rekreacyjnych, sprawdź naszą ofertę obozów paintballowych.

Wiele różnych scenariuszy wypełnionych rekwizytami sprawi, że zajęcia i manewry będą jeszcze bardziej fascynujące!  Na obozach paintballowych czekają Cię zarówno rozgrywki solo, jak i w parach i drużynach. Wykwalifikowani instruktorzy zadbają o to, abyś bez problemu odnalazł swoje miejsce w grupie. Oprócz zajęć praktycznych odbędą się także lekcje teoretyczne: poznasz podstawy strzeleckie, strategie taktyczne i zasady bezpiecznego posługiwania się bronią. Takie obozy nie tylko bawią, ale i uczą.

Dlaczego zdecydować się na obóz paintballowy?

Podczas obozów paintballowych będzie okazja zagrać i zagłębić się w różne odmiany paintballa: od tradycyjnego po laserowy. Doświadczysz emocji, które towarzyszą żołnierzom na polu bitwy, ale znajdzie się też czas na odpoczynek. Oprócz zajęć tematycznych będzie też czas na punkty z programu rekreacyjnego, m.in. gry i zabawy, turnieje sportowe, wycieczki i wiele, wiele więcej!

Obozy paintballowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów