Obozy militarne 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy militarne to propozycje dla pasjonatów służb mundurowych. W programie czeka na Ciebie wiele wyzwań. Jeśli fascynują Cię taktyki wojskowe, strzelectwo, techniki samoobrony to taki obóz jest właśnie dla Ciebie. Jeśli jesteś gotów na nowe wyzwania to sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy na obozy militarne na Lato 2020
Obozy polecamy wszystkim fanom militariów, lubiącym wysiłek fizyczny, rywalizację i pracę zespołową. Podczas letnich obozów wojskowych dowiesz się jak skutecznie się obronić, nauczysz się strzelać i bezpiecznie posługiwać bronią. Poznasz także tajniki przetrwania w terenie.

Obozy militarne 2020 ->> Wejdź i zobacz  – najlepsze obozy i kolonie

Dowiedz się więcej o obozach militarnych

Jeżeli masz dość zwyczajnych obozów rekreacyjnych, sprawdź naszą ofertę obozów militarnych.

Obozy militarne przeznaczone są dla osób, które nie boją pobrudzić. Uczą taktyki wojennej, wykonywania złożonych zadań i pracy zespołowej. Jeżeli jesteś osobą nieznoszącą nudy i otwartą na nowe wyzwania to obóz militarny jest właśnie dla Ciebie! Na obozach wojskowych zajęcia militarne przeplatają się z rekreacją. To przygoda, którą zapamiętasz do końca życia!

Dlaczego zdecydować się na obóz militarny?

Na naszych obozach przejdziesz szereg specjalistycznych szkoleń, treningów, nauczysz się jak przetrwać w każdych warunkach. Odbędziesz szkolenia w zakresie: musztry, survivalu i orientacji w terenie. Podczas zajęć z byłymi i aktywnymi wojskowymi realizowane są, m.in.: formacje patrolowe, zielona taktyka, pokonywanie przeszkód terenowych , zakładanie zasadzek i łączność.
Wszystkie elementy realizowane są podczas wielu różnych scenariuszy.

Obozy militarne 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów