Obozy kulinarne 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy kulinarne są rodzajem obozów tematycznych przeznaczonych dla dzieci i młodzieży zainteresowanych kuchnią i gotowaniem.
Odbywają się na różnych poziomach zaawansowania, dlatego biorą w nich udział zarówno miłośnicy sztuki kulinarnej, jak i nieznający podstaw gotowania.
Zajęcia kulinarne prowadzone są przez wykwalifikowanych kucharzy, którzy nie tylko uczą jak gotować, ale dzielą się pasją do gotowania.
Uczestnicy obozu kulinarnego poznają ogólne zasady przygotowywania potraw, oczywiście samodzielnie je gotując. Uczą się dobierania składników, łączenia smaków i eksperymentowania w kuchni.
Udział w takim obozie to okazja do kulinarnych podróży i zasmakowania potraw niemal z całego świata.
Oprócz nauki gotowania odbywają się rozmaite zawody kulinarne i degustacje.

OBOZY KULINARNE 2020 ->> ZAPOZNAJ SIĘ Z BOGATĄ OFERTĄ OBOZÓW KULINARNYCH

Czego nauczysz się w trakcie obozu kulinarnego? Dowiedz się więcej!

OBÓZ I KOLONIA ZE SMAKIEM

Lubisz dobre jedzenie, interesuje Cię łączenie przypraw i poznawanie wciąż nowych smaków? Ciekawią Cię kulinarne eksperymenty i chcesz poznać tajniki kuchni każdego kraju lub regionu? Wszystkie swoje pasje możesz spełnić w trakcie obozu kulinarnego.
Na obozie kulinarnym każdego dnia będziesz zdobywał nowe umiejętności, poznasz kuchnie świata: włoską, chińską, francuską i polskąDowiesz się w jaki sposób oraz z jakich produktów przygotowywać zdrowe jedzenie. Nauczysz się odpowiednio przyprawiać potrawy, a także dowiesz się więcej o kulinarnych tradycjach i zwyczajach w poszczególnych krajach.

NA OBOZIE KULINARNYM NIE ZGŁODNIEJESZ

Na kulinarnym obozie średniowiecznym nauczysz się przyrządzać potrawy, jakie spożywali nasi przodkowie. Średniowieczny obóz kulinarny dostarczy Ci nie lada atrakcji, takich jak krzesanie ognia, wyrabianie naczyń z gliny oraz przygotowania potraw według staropolskich przepisów. Wypieczesz samodzielnie chleb i wyprawisz ucztę dla całego rycerstwa.

MOC ATRAKCJI NA OBOZIE KULINARNYM

Oprócz nauki gotowania czekają na Ciebie sportowe aktywności oraz wiele innych atrakcji i wycieczek.  Możesz bawić się na plaży, wyruszyć na wyprawy rowerowe, korzystać z boisk do piłki i gry w tenisa oraz wziąć udział w dodatkowych zajęciach fakultatywnych. W ofercie między innymi jazda konna i nauka gry w tenisa. Ponadto  poznasz zasady savoir-vivre’u przy stole, nauczysz się składać serwetki, prawidłowo nakrywać do stołu, jeść pałeczkami. Możesz wyruszyć na wycieczkę do parku wodnego, Akademii Budowania Klockami Lego i Experymentarium.

Obozy kulinarne 2020 ->> Zapoznaj się z bogatą ofertą najlepszych organizatorów obozów i kolonii