Obozy konne 2020 ->> Wejdź i zobacz propozycje najlepszych organizatorów

Obozy konne są dobrym pomysłem dla osób, które są miłośnikami zwierząt i potrafią już jeździć, ale także dla dzieci i młodzieży, którzy dopiero chcieliby nauczyć się jazdy konnej.
Uczestnicy obozów konnych uczą się także, jak dbać i pielęgnować zwierzęta, co robić i jak zachowywać się w stajni.  
Organizatorzy obozów  zapewniają oprócz wiodącego tematu także ciekawe propozycje innych zajęć sportowych i rekreacyjnych.  
Obozy konne odbywają się w malowniczych zakątkach Polski. To bardzo dobry pomysł na wakacje i rozwinięcie nowych umiejętności.

Obozy konne 2020 ->> Sprawdź bogatą ofertę obozów konnych dla dzieci i młodzieży

Dowiedz się więcej o wyjazdach na obozy konne

OBOZY KONNE PRZEZNACZONE SĄ DLA POCZĄTKUJĄCYCH ORAZ UMIEJĄCYCH JUŻ JEŹDZIĆ OSÓB

Obozy konne i jeździeckie organizowane są w malowniczych zakątkach Polski, takich jak między innymi: Beskidy, Kaszuby, Pomorze, Warmia i Mazury. W otoczeniu pięknej przyrody młodzi, zarówno początkowi jak i już zaawansowani jeźdźcy mają okazję wybrać się na konne przejażdżki w plenerze oraz ćwiczyć jazdę i skoki w padokach.
W trakcie obozu jeździeckiego można oswoić się ze zwierzęciem, nauczyć się przygotowywać je do jazdy oraz pielęgnować. Nauczysz się również podstawowych technik jeździeckich, woltyżerki oraz dowiesz o zachowaniach stadnych koni. Zdobędziesz teoretyczną wiedzę i dowiesz się więcej o prawidłowym odżywianiu koni oraz ich budowie. Możesz spróbować swoich sił i porównać swoje umiejętności z pozostałymi jeźdźcami w trakcie turniejów oraz zawodów konnych.
Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dopasowanych do umiejętności uczestników oraz prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów.

MOC ATRAKCJI ATRAKCJI W CZASIE OBOZU KONNEGO

Organizatorzy proponują wiele zajęć dodatkowych, między innymi wycieczki, warsztaty fakultatywne, w tym artystyczne, sportowe i rekreacyjne. Na obozie konnym możesz liczyć także na wiele zabawy, gier animacyjnych i integracyjnych z pozostałymi uczestnikami obozu. W planie znajdują się dyskoteki, ogniska, wieczory filmowe, konkursy z nagrodami.
Ośrodki wypoczynkowe oraz domy studenckie, w których jest zagwarantowane zakwaterowanie posiadają wiele udogodnień takich jak boiska do gry w piłkę nożną, siatkową, koszykową, a także baseny, łaźnie, siłownie, sauny i place zabaw.
Obóz konny i jeździecki gwarantuje udane i aktywnie spędzone w wakacje w doskonałym towarzystwie!

Obozy konne 2020 ->> Zapoznaj się z obszerną ofertą obozów dla dzieci i młodzieży