Obozy komputerowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy komputerowe stanowią wspaniałą możliwość rozszerzenia wiedzy w obszarze obsługi komputera. Na obozach i koloniach komputerowych poznasz podstawy obsługi komputera , ale i nauczysz się rzeczy o których wcześniej nie miałeś pojęcia.

Obozy komputerowe podzielone są na kilka rodzajów:
obozy dla programistów,
obozy dla graczy,
obozy z robotami

Obozy komputerowe 2020 ->> Wejdź i zobacz  – najlepsze obozy i kolonie

Dowiedz się więcej o obozach komputerowych

Dla pasjonatów kodu polecamy naszą ofertę obozów dla programistów.

Nauka programowania może być prosta, jeśli wiesz od czego zacząć. Dowiesz się tego na naszych obozach komputerowych! Na obozach dla programistów nauczysz się programowania w różnych systemach operacyjnych (Windows, Linux). Poznasz tajniki Java, Pythona, HTML.  Pisanie programów jest prostsze niż Ci się wydaje- wszystkiego nauczysz się od naszych doświadczonych programistów.

Poznaj naszą ofertę obozów dla graczy!

Jeżeli jesteś fanem Minecrafta czy Fortnite, to obozy gamingowe są właśnie dla Ciebie! Dla fanatyków e-sportu oferujemy turnieje i sparingi w gry takie jak FIFA, CS Go!, League of Legends. Aby je wygrać przydadzą się nie tylko refleks i odpowiedni sprzęt, ale także umiejętności współpracy. Na naszych obozach dla graczy będziesz miał także możliwość przetestowania technologii VR- wirtualnej rzeczywistości. Na pewno nie będziesz się nudził!

Daj się wciągnąć w nowoczesny świat robotyki

Od zawsze marzyłeś o własnym robocie? Nasze obozy z robotami mogą być do tego pierwszym krokiem! Dowiesz się jak budować i programować roboty. Podczas naszych obozów odbędą się także walki robotów i wyścigi zdalnie sterowanych pojazdów. Wygra tylko najlepszy!

Obozy komputerowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów