Obozy językowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obóz językowy to najskuteczniejszy sposób na naukę języka obcego, dodatkowo w ciekawej i przyjemnej formule. Dzieci i młodzież podczas wakacji chętnie wybierają obozy językowe i kolonie językowe nad morzem lub w górach, jako atrakcyjny sposób spędzenia wakacji z rówieśnikami.

Wyjazdy na obozy językowe w Polsce to połączenie nauki angielskiego, niemieckiego lub polskiego z poznawaniem najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Zajęcia językowe podczas obozu są intensywne, ciekawe i nastawione na komunikację, dlatego pozwalają na osiągnięcie w krótkim czasie widocznych efektów.

SPRAWDŹ, GDZIE MOŻESZ WYJECHAĆ NA OBOZY JĘZYKOWE

Obozy językowe w Polsce:

Obóz językowy – angielski – Międzywodzie
Obóz językowy – polski – Międzywodzie
Obóz językowy – niemiecki – Międzywodzie
Obóz językowy – hiszpański – MiędzywodzieObóz językowy – angielski – Dźwirzyno
Obóz językowy – polski – Dźwirzyno
Obóz językowy – angielski – Zakopane
Obóz jzykowy – polski – Zakopane

Kolonie językowe w Polsce:

Kolonie językowe – angielski – Międzywodzie
Kolonie językowe – polski – Międzywodzie
Kolonie językowe- niemiecki – Międzywodzie
Kolonie językowe – hiszpański – Międzywodzie
Kolonie językowe – angielski – Dźwirzyno
Kolonie językowe – niemiecki – Dźwirzyno
Kolonie językowe- angielski – Zakopane
Kolonie językowe – polski – Zakopane

Dowiedz się, dlaczego warto spędzić wakacje na obozie językowym

Obóz językowy to połączenie nauki i odpoczynku

Obozy językowe organizowane są za równo w Polsce, jak i za granicą, w malowniczych, atrakcyjnych turystycznie miejscowościach. Stanowią idealne połączenie wakacji z nauką języka obcego. Jeżdżą na nie dzieci i młodzież chcące w niebanalny i skuteczny sposób podszlifować swój język.  Zajęcia odbywają się w ciekawej formie z zastosowaniem skutecznych metod nauczania i przy pomocy ciekawych materiałów dydaktycznych. O skuteczności obozów językowych decyduje nie tylko przyjemny sposób przeprowadzania lekcji, ale także ich intensywność. Każdy dzień obozu językowego wypełniają warsztaty, zajęcia, gry i zabawy edukacyjne. Uczestnicy obozów językowych, zwłaszcza tych, które odbywają się za granicą, ćwiczą język w praktyce, podczas wycieczek, zwiedzania, zajęć sportowych i rekreacyjnych. Wyjazd na obóz językowy to solidna dawka nauki i przyjemny, wakacyjny wypoczynek w gronie rówieśników.

Dlaczego warto spędzić wakacje na obozie językowym?

Decydując się na obóz językowy mamy pewność, że wakacje tak spędzone będą ciekawe i mądrze spędzone. Programy obozów językowych są wypełnione po brzegi rozmaitymi, nie tylko językowymi zajęciami. Młodzież oprócz nauki języka w różnorodnych formach ma też możliwość uprawiania rozmaitcyh sportów na dodatkowych kursach – najbardziej popularne są kursy tenisa, windsurfingu i żeglarstwa, jako ulubione sporty letnie. W zależności od miejsca odbywania się obozu młodzież wypoczywa na plaży, albo na górskim szlaku. Uprawia sporty, bierze udział w wycieczkach, a wieczorami integruje się podczas imprez tanecznych, wieczorów filmowych i innych zajęć integracyjnych.  Szczególnie atrakcyjne w kontekście programu dodatkowego są zagraniczne obozy językowe, umożliwiające zwiedzanie słynnych miejsc i atrakcji turystycznych. Każdy obóz językowy to jednak przede wszystkim dobra inwestycja w naukę języka obcego.

Obozy językowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów