Obozy fotograficzne 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

obozy fotograficzne

Obozy fotograficzne są organizowane zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Dla młodzieży organizowane są obozy fotograficzne, natomiast dzieciom najczęściej proponuje się kolonie plastyczno – fotograficzne.
Uczestnicy obozu fotograficznego zgłębiają techniczne aspekty fotografowania, uczą się komputerowej obróbki zdjęć oraz sztuki fotoreportażu.
Dodatkową atrakcją obozu fotograficznego są również sesje fotograficzne w studio oraz w ciekawych plenerach, gdzie uczestnicy mogą wykazać się dużą kreatywnością.
Dzieci podczas kolonii plastyczno – fotograficznych oprócz robienia zdjęć poznają także różnego rodzaju techniki plastyczne. Program obejmuje warsztaty malowania, rysowania, rzeźbienie, klejenia, wycinania, a nawet składania origami. Mali artyści mają szeroki wachlarz możliwości, by odkryć i rozwinąć swoje talenty.
Obozy fotograficzne są bardzo kreatywne i rozwijające, a uczestnicy swoje osiągnięcia prezentują podczas wystawy organizowanej na zakończenie obozu.
Dodatkowo zabierają do domu szczególne pamiątki –  swoje obrazy, zdjęcia i inne własnoręcznie przygotowane dzieła.

obóz fotograficzny

Obozy fotograficzne 2020 ->> Wejdź i sprawdź najlepsze oferty obozów i kolonii fotograficznych

Dowiedz się więcej o obozach fotograficznych

ROZWIŃ KREATYWNOŚĆ W CZASIE OBOZU FOTOGRAFICZNEGO

Obozy fotograficzne organizowane są między innymi w Polsce na Mazurach, nad Bałtykiem oraz na zachwycającym południu Francji – Lazurowym Wybrzeżu. Takie piękne miejsca rozwijają Twoją kreatywność, wyobraźnię oraz stanowią doskonałą inspirację do wykonywania zdjęć.
Obozy są dedykowane początkującym fotografom oraz osobom, które chcą nauczyć się technik i zdobyć nowe doświadczenia. Zajęcia z fotografii prowadzą profesjonalni fotograficy. Nauczą Cię jak ustawiać światło, w jaki sposób należy fotografować krajobrazy pejzaże, portrety oraz detale. Dowiesz się w jaki sposób skonstruowany jest aparat, poznasz wszystkie jego ustawienia oraz parametry. Będzie pracował w pracowniach artystycznych i w plenerze fotografował architekturę, przyrodę, naturę.
Turnus zakończy się profesjonalną wystawą zdjęć, na której będziesz miał okazję pochwalić się swoimi dziełami.

ATRAKCJE NA OBOZIE FOTOGRAFICZNYM

obozy fotograficzne

Oprócz warsztatów fotograficznych, możesz dodatkowo zapisać się na zajęcia fakultatywne z nauki pływania, gotowania, jazdy konnej i gry w tenisa, a także na liczne wycieczki i imprezy! W ofercie między innymi: ABC żeglarstwa, ABC nurkowania, rejsy żaglówką i statkiem, a także Park Rozrywki Nowa Holandia i Park Aktywnej Przygody Bartbo. Możesz również liczyć na gry, zabawy i imprezy integracyjne z pozostałymi uczestnikami obozu lub kolonii fotograficznych. Organizatorzy zapewniają komfortowy nocleg i wyżywienie. Przygotuj się na moc wrażeń i atrakcji!

Obozy fotograficzne 2020 ->> Zobacz oferty kolonii i obozów najlepszych organizatorów