Obozy aktorskie 2020 ->> Wejdź i zapoznaj się z ofertami najlepszych organizatorów

Obozy aktorskie to propozycja dla dzieci i młodzieży zainteresowanych rozwijaniem umiejętności aktorskich i scenicznych.
Dzieci podczas zimowych ferii mogą wyjechać na obozy aktorskie, ale także łączone z innymi aktywnościami, np. teatralno – taneczno-muzyczne.
Podczas obozu aktorskiego dzieci uczą się dykcji i emisji głosu, ćwiczą pamięć, pracują z tekstem.
Poznają sposoby poruszania się na scenie oraz uczą gry improwizowanej. A wszystko to stanowi świetną zespołową zabawę.
Udział w obozie aktorskich to też okazja do pogłębienia wiedzy o teatrze oraz wzbogacenia terminologii
Na zakończenie obozu uczestnicy mają szansę na sprawdzenie swoich umiejętności i wystąpienie w profesjonalnym spektaklu teatralnym. 

OBOZY AKTORSKIE 2020 ->> SPRAWDŹ BOGATĄ OFERTĘ OBOZÓW I KOLONII AKTORSKICH

Dowiedz się więcej o atrakcjach dostępnych na obozach aktorskich

OBÓZ AKTORSKI JEST PIERWSZYM KROKIEM ABY ZOSTAĆ AKTOREM

Obozy aktorskie są doskonałą propozycją dla osób aktywnych, przebojowych, dążących do samorozwoju oraz chcących spędzić wakacje w doskonałej atmosferze, pełnej zabawy, humoru i mnóstwa atrakcji! W trakcie obozu rozwiniesz swoją pasję oraz przybliżysz się do spełnienia marzeń i bycia w przyszłości aktorem lub pracy na scenie.  Nauczysz się współpracy w grupie, rozbudzisz wyobraźnię,  i oswoisz z wystąpieniami publicznymi, dzięki czemu na scenie będziesz czuć się jak ryba w wodzie.
Profesjonalni aktorzy prowadzący zajęcia nauczą Cię podstawowych technik aktorskich, odpowiedniego oddychania, zasad budowania postaci, improwizacji. Poznasz sekret jak nauczyć się szybko długiego tekstu na pamięć oraz weźmiesz udział w prawdziwych przedstawieniach, inscenizacjach, happeningach, kabaretach sztukach teatralnych.
Ponadto poznasz najważniejsze informacje dotyczące teatru i sztuki aktorskiej. Na obozie aktorskim dowiesz się jak poprawnie sterować emisją głosu i poprawisz dykcję w trakcie specjalnych warsztatów, a także będziesz mieć okazję, aby napisać swój pierwszy scenariusz lub skecz!

OBOZY AKTORSKIE TO NIEZAPOMNIANE WAKACJE

Obóz aktorski nie tylko rozwinie Twoje umiejętności, ale także sprawi, że doskonale spędzisz czas. Poznasz rówieśników dzielących Twoje zainteresowania, weźmiesz udział w licznych aktywnościach sportowo-relaksacyjnych. Możesz do woli korzystać z udogodnień ośrodka wypoczynkowego, w którym zapewnione jest zakwaterowanie; z boisk, basenu, studia filmowego, fotograficznego, tanecznego i wielu innych. Organizatorzy czekają na uczestników obozów aktorskich z wieloma atrakcjami. W ofercie między innymi oglądanie najlepszych filmów, wycieczki, zajęcia integracyjne, zabawy animacyjne i wiele innych niezapomnianych wrażeń.

Obozy aktorskie 2020 ->> Zapoznaj się z bogatą ofertą obozów aktorskich