Obozy 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy organizowane są w lecie podczas wakacji i w zimie podczas ferii zimowych.
Obozy młodzieżowe w Polsce odbywają się w pięknych, malowniczych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami. Wśród obozów zagranicznych największą popularnością cieszą się obozy językowe, które najczęściej odbywają się w Anglii, Irlandii, Szkocji, w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii oraz we Włoszech.
Podczas wakacji dużą popularnością cieszą się obozy żeglarskie, windsurfingowe, tenisowe, rowerowe czy konne, a także przygodowesurvivalowe czy wspinaczkowe.
Zimą młodzież wybiera obozy narciarskiesnowboardowe oraz narciarsko-snowboardowe, zarówno w kraju, jak i za granicą.
W ofertach obozów znajdziemy też obozy aktorskie, teatralne, taneczne oraz o profilu muzycznym – obozy wokalne, czy gitarowe.
Wyjazd na obóz, czy letni, czy zimowy, to okazja do rozwijania różnorodnych pasji i odkrywanie nowych zainteresowań. Oprócz zajęć tematycznych, zależnych od profilu danego obozu, młodzież spędza aktywnie czas na świeżym powietrzu, ale też odpoczywa na łonie natury. Wyjazd na obóz zimowy lub wakacyjny to dobrze zagospodarowany czas – zarówno odpoczynek, jak i inwestycja w rozwój.
Na portalu turystyki dziecięcej i młodzieżowej www.mirasol.pl  można znaleźć szeroki wybór obozów w Polsce oraz obozów w wielu miejscowościach zagranicznych.
W jednym miejscu prezentowane są oferty obozów większości sprawdzonych polskich organizatorów.

OBOZY 2020 ->> SPRAWDŹ NAJLEPSZE I SPRAWDZONE OFERTY

DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO WARTO SPĘDZIĆ WAKACJE NA OBOZIE

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – SPOSÓB  NA SPĘDZENIE LATA POZA MIASTEM

Obozy młodzieżowe to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu zdala od wielkomiejskiego hałasu. Młodzież chętnie jeździ na zorganizowane obozy – najchętniej nad morze, ale także nad jeziora. Wypoczynek nad wodą, sporty wodne i wylegiwanie się na plaży to sprawdzony sposób na relaks, zabawę i czas spędzony ze znajomymi. Jeśli nie zabraliśmy ze sobą koleżanek czy kolegów – obóz letni to dobra okazja na nawiązanie nowych znajomości. Wspólne uprawianie sportu, wycieczki, zajęcia językowe służą integracji i zacieśnianiu więzi.  Biorąc pod różnorodność ofert obozów letnich dla młodzieży pewne jest, że dla każdy znajdzie dla siebie obóz spełniający oczekiwania. Można wyjechać na obóz językowy, sportowy, artystyczny – każdą, nawet najbardziej wyszukaną pasję możemy realizować na zorganizowanych obozach.

DLACZEGO WARTO SPĘDZIĆ WAKACJE NA OBOZIE MŁODZIEŻOWYM?

Odpowiedź jest prosta! Nigdzie indziej nie mamy dostępu do takiej ilości i różnorodności atrakcji. To nie tylko zajęcia tematyczne wynikające z profilu i tematyki obozu, jak na przykład zajęcia językowe lub kurs tenisa, ale także bogaty program rekreacyjny. Organizatorzy obozów młodzieżowych zapewniają uczestnikom  zajęcia sportowe, rekreacyjne, warsztaty taneczne, muzyczne. Jest czas na rozmowy przy ognisku, wspólne śpiewanie, gry w planszówki, spacery. Na obóz młodzieżowy powinien zdecydować się każdy, kto w krótkim czasie około dwóch tygodni chce zdobyć konkretne umiejętności albo rozwinąć pasję. Zajęcia i kursy mają charakter intensywny i prowadzone są przez profesjonalistów.  To w przypadku wielu zainteresowań znaczący krok w stronę profesjonalizmu i zdecydowanie dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

Obozy  2020 ->> Sprawdź, gdzie możesz wyjechać