Obozy przygodowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy przygodowe to bardzo dobra propozycja obozów tematycznych dla dzieci i młodzieży, którzy nie lubią się nudzić podczas wakacji. Wśrod obozów przygodowych można znaleźć wiele ciekawych i ekscytujących opcji, np. kolonie czy obozy detektywistyczne. Kto z nas nie chciałby choć na chwilę zostać Sherlockiem Holmesem?

Inne obozy przygodowe to możliwość wcielenia się w rożnych znanych bohaterów, do których należy np. Harry Potter . Ciekawe propozycje to też kolonie i obozy rycerskie , obozy RPG i gry strategiczne, obozy militarne, kolonie pirackie. Rzeczywiście wybór obozów przygodowych jest imponujący, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zapraszamy.

Obozy przygodowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

OBOZY przygodowe dla odważnej młodzieży

Obozy przygodowe, jak sama nazwa wskazuje, są gwarancją wakacyjnej przygody.  Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile w leśnej głuszy, na polu walki, na tropie przestępcy – bez wahania wybierz któryś z obozów przygodowych oferowanych na lato 2020. Oczywiście pod warunkiem, że znajdziesz w sobie tyle determinacji i odwagi, by sprostać wyzwaniom, jakie czekają na Ciebie podczas obozu militarnego, fabularnego, podróżniczego, detektywistycznego. Wyjazd na obóz letni to przyjemność, więc wybierając obóz przygodowy, musisz być przygotowany na wzmożony wysiłek, adrenalinę i mnóstwo aktywności. Takie obóz to też oferta dla młodzieży, która pasjonuje się historią, archeologią, światem podróży, również podróży w czasie. Trzeba więc mieć dużo fantazji i być otwartym na nowe doświadczenia.  Obozy przygodowe dla młodzieży to oferta dla wybranych.

Obozy dla podróżników i odkrywców

Wyobraźnia i chęć poznawania to najważniejsze cechy uczestnika obozu podróżniczego, czy obozu archeologicznego.  Każdy kto chce w przyszłości odbywać dalekie podróże, odkrywać świat, poznawać rozmaite kultury i narodowości, może zacząć swoją przygodę właśnie od wakacyjnego wyjazdu na specjalny obóz. Dla przyszłych globtroterów udział w obozach podróżniczych to z jednej strony wirtualna podróż do wybranego kraju, ale także nauka konkretnych umiejętności, które z pewnością przydadzą się podczas dalekich wypraw. Zadania i konkurencje, które realizują uczestnicy obozu nauczą nie tylko posługiwania się mapą i kompasem, ale także budowania szałasu w lesie, rozpalania ogniska, jednym słowem sztuki przetrwania.

Wyjazd na obóz jest też okazją by przenieść się w wyobraźni do odległych światów – świata Indian, piratów, średniowiecznego świata rycerzy, a nawet magicznego świata Harry’ego Pottera.  Jeśli jesteś miłośnikiem fantasy, czy gier RPG, będziesz miał okazję do udziału w wielu emocjonujących rozgrywkach. Na obozach przygodowych możesz robić to co lubisz i dzielić zainteresowanie z grupą rówieśników, nawet jeśli Twoja pasja nie należy do najpopularniejszych.

Motoryzacyjne i militarne dla głodnych mocnych wrażeń

Obozy dla miłośników motoryzacji nie są tak popularne, jak choćby obozy podróżnicze, ale ich oferta z roku na rok jest coraz bogatsza.  Młodzież, i to nie tylko chłopcy, ale również dziewczyny, chętnie jeździ na obozy łączące kilka dyscyplin, np. obozy gokartowo – quadowo – paintballowe.   Na takich obozach nie brakuje wrażeń – od emocjonującej wyprawy quadami po leśnych trasach, przez wyścigi na torach gokartowych, po pełną adrenaliny grę w paintball.

Jeśli chcesz spróbować któregoś z tych ekstremalnych sportów, wyjazd na obóz jest świetną do tego okazją. Obóz zaczyna się od nauki podstaw jazdy na wybranych pojazdach. Każdego dnia doskonalisz swoje umiejętności pod okiem instruktorów i masz okazję, by pościgać się z kolegami po torach i trasach. Jeśli jednak Twoja pasja dopiero się rozwija i póki co sprowadza się do sklejania modeli,  na obozie modelarskim na pewno rozwiniesz swoje umiejętności składając misternie rozbudowane konstrukcje ulubionych pojazdów, czy samolotów. Dla miłośników bitew i walki idealne będą z kolei obozy militarne. Możesz wcielić się nie tylko w rolę żołnierza walczącego na wojnie, ale też wyspecjalizowanego komandosa sił specjalnych. To świetny pomysł dla małych i dużych chłopców, choć na obozy militarne jeżdżą też dziewczyny.

Każdy obóz młodzieżowy to oprócz ulubionych aktywności także sporo dobrej zabawy i integracji.  Po całym dniu pełnym wrażeń młodzież spędza wieczory przy ognisku, na turniejach gier planszowych lub na wieczorach filmowych. Wspólne przeżycia, ale także wieczorny odpoczynek integrują młodzież, sprzyjają odpoczynkowi i zabawie. Wyjazd na obóz młodzieżowy to z pewnością sposób na niezapomniane wakacje dla aktywnych.

Obozy przygodowe 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów