Warning: Error while sending QUERY packet. PID=3695 in /wp-includes/wp-db.php on line 2030

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-includes/wp-db.php:2030) in /wp-content/plugins/wp-travel-engine/includes/lib/wp-session/class-wp-session.php on line 82

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /wp-includes/wp-db.php:2030) in /wp-content/plugins/wp-travel-engine/public/class-wp-travel-engine-public.php on line 247

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /wp-includes/wp-db.php:2030) in /wp-content/plugins/wp-travel-engine/public/class-wp-travel-engine-public.php on line 247
Obozy plastyczne | Obozy i kolonie

Obozy plastyczne 2020 ->> Wejdź i zobacz oferty najlepszych organizatorów

Obozy plastyczne stworzone są dla dzieci i młodzieży chcących rozwijać swoje zamiłowania oraz talent plastyczny. 
Stanowią doskonałą okazję, by podszlifować umiejętności malowania i rysowania, ale także dopiero spróbować swoich sił w technikach plastycznych.
Uczestnicy obozu plastycznego, pod okiem artysty uczą się rozmaitych technik malowania i rysowania, poznają zasady perspektywy, kompozycji, doboru kolorów i światła.
Program obozu plastycznego obejmuje o wiele więcej niż tylko zajęcia plastyczne, to także wykłady oraz projekcje filmów pogłębiające wiedzę na temat sztuki.
Pamiątką z obozu jest oczywiście własnoręcznie namalowany obraz, który wcześniej prezentowany jest podczas wystawy kończącej obóz.

Obozy plastyczne 2020 ->> Wejdź i zobacz  – najlepsze obozy i kolonie

Dowiedz się więcej o obozach plastycznych

Rozwiń talent artystyczny w czasie obozu plastycznego

Jeśli drzemie w Tobie artystyczna dusza i czujesz, że możesz zostać drugim Picassem lub Modiglianim, obóz plastyczny jest idealnym miejscem dla Ciebie! Wyjazdy organizowane są w Polsce i za granicą, między innymi w malowniczych Włoszech, które stanowią idealne tło do Twoich obrazów i rysunków, a także twórcze natchnienie i inspirację.

Rodzaje obozów plastycznych

Pod okiem prawdziwych plastyków i artystów rozwiniesz swoje zdolności manualne,  kreatywność, kreskę, perspektywę, ruchy pędzlem oraz dowiesz się, jak operować światłem. Nauczysz się odpowiednio dobierać i mieszać kolory, a także poznasz ciekawostki dotyczące historii sztuki. Będziesz również mógł pobawić się innymi technikami plastycznymi, lepić z plasteliny, rzeźbić i składać origami. Będziesz tworzył w pracowniach plastycznych, ale również wyruszysz w teren, aby malować naturę, przyrodę, krajobrazy i architekturę.

Dlaczego zdecydować się na obóz plastyczny?

W trakcie zajęć plastycznych możesz wyrazić siebie poprzez swoją twórczość, ponieść wodze fantazji i oddać się sztuce. W ten sposób zrelaksujesz się i wypoczniesz. Wzmocnisz swoje umiejętności praktyczne i wiedzę teoretyczną. Poznasz również wielu rówieśników, którzy dzielą Twoją plastyczne zainteresowania. Może stworzycie nowoczesną sztukę zespołową?

Obóz plastyczny to nie tylko rozwijanie aktywności manualnych, to także zajęcia rekreacyjne. W zależności od miejsca do którego zdecydujesz się wybrać, czekają na Ciebie inne atrakcje.

We Włoszech możesz liczyć na liczne kąpiele w morzu i zabawy na piasku, zapoznanie się z kulturą włoską, jedzenie najlepszej pizzy oraz liczne wycieczki fakultatywne. Na koloniach nad polskim morzem również czeka na Ciebie moc niespodzianek. Organizatorzy czekają z ciekawymi grami, zabawami, konkursami, dyskotekami, a także wieczornym kinem letnim. Weźmiesz udział w wycieczkach, aktywnościach sportowych, możesz grać w piłkę nożną, siatkową, koszykową i robić wiele fajnych innych rzeczy!

Obozy plastyczne 2020 ->> sprawdź oferty najlepszych obozów i kolonii letnich


Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 8389105 bytes) in /wp-includes/wp-db.php on line 1468