Obozy narciarskie w Austrii – pomysł na ferie 2017

Obozy narciarskie w Austrii to pomysł na zagraniczne ferie zimowe z gwarancją idealnej pogody.

Zimowe ferie są idealnym momentem, by uprawiać ulubione, zimowe sporty, a podczas młodzieżowych obozów rozwijać i doskonalić narciarskie umiejętności. Austria to kraj, który zimą wszystkich młodych narciarzy zachwyci idealnymi warunkami do jazdy na nartach i snowboardzie  – różnorodne trasy, śniegi i słońce. Decydując się na wyjazd do Austrii podczas zimowych ferii można mieć pewność, że będzie to intensywnie spędzony czas w pięknych, górskich plenerach.
obozy narciarskie

Gdzie można wyjechać na młodzieżowy obóz narciarski?
Aktywny wypoczynek w ośnieżonych Alpach jest możliwy w wielu atrakcyjnych ośrodkach sportowych. W Austrii mnóstwo jest miejsc, gdzie możemy uprawiać zimowe sporty w idealnych warunkach. Najpopularniejsze miejscowości, w których są organizowane obozy narciarskie dla młodzieży to Villach, Mayrhofen, Angerberg. Świetne wyposażone ośrodki, rozbudowane i różnorodne trasy narciarskie, piękne krajobrazy sprzyjają uprawianiu zimowych sportów, ale też wypoczynkowi.

obozy narciarskie

Co znajdziemy w ofercie obozów narciarskich w Austrii?
Oferty młodzieżowych obozów narciarskich są zróżnicowane nie tylko pod względem miejsca, ale także programu. Organizowane są obozy zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Pod okiem profesjonalnych instruktorów narciarstwa można stawiać pierwsze kroki na stoku, a także doskonalić już zdobyte umiejętności. Poza narciarstwem – nie tylko zjazdowym, ale też biegowym, młodzież ma okazję spróbować swoich sił w snowboardzie, w jeździe na quadach, w innych zimowych sportach. Bardzo często podczas treningów wykorzystywane są kamery, dzięki którym możliwa jest dokładna analiza umiejętności i postępów. Świetnie przygotowane trasy, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania, a także codzienna opieka trenerów pozwalają uczestnikom obozu na osiągnięcie w krótkim czasie widocznych efektów.

Obozy narciarskie w Austrii to idealny pomysł na zimową aktywność, ale też odpoczynek – w ośrodkach możemy skorzystać z basenów, saun, niekiedy również z zabiegów odnowy biologicznej. W programie organizatorzy przewidują z kolei liczne, wieczorne atrakcje, rozgrywki sportowe, konkursy, dyskoteki, również w międzynarodowym towarzystwie.

Obozy narciarskie w Austrii 2017 – zobacz aktualne oferty wyjazdów >>