Warning: Error while sending QUERY packet. PID=12626 in /wp-includes/wp-db.php on line 2030

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-includes/wp-db.php:2030) in /wp-content/plugins/wp-travel-engine/includes/lib/wp-session/class-wp-session.php on line 82

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /wp-includes/wp-db.php:2030) in /wp-content/plugins/wp-travel-engine/public/class-wp-travel-engine-public.php on line 247

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /wp-includes/wp-db.php:2030) in /wp-content/plugins/wp-travel-engine/public/class-wp-travel-engine-public.php on line 247
Obozy letnie 2020 | Obóz letni 2020 | Obozy i kolonie

Obozy letnie 2020 ->> Wejdź i zobacz  obozy letnie i kolonie dla dzieci najlepszych organizatorów

Obozy letnie cieszą się podczas wakacji dużą popularnością. Młodzież decyduje się udział w zorganizowanych obozach, bo są one gwarancją udanych wakacji. W ramach obozów letnich odbywają się obozy sportowe – żeglarskie, windsurfingowe, tenisowe, rowerowe czy konne. Rośnie zainteresowanie obozami przygodowymi – z elementami survivalu, paintballem, obozami wspinaczkowymi,  czy militarnymi.

Na obozy letnie młodzież wyjeżdża w piękne i atrakcyjne turystycznie regiony Polski – nad morze, w góry, nad jeziora. Wśród obozów zagranicznych organizowanych podczas letnich wakacji  znajdziemy obozy sportowe, obozy rekreacyjne oraz obozy językowe. Najczęściej wybierane kraje to Anglia, Francja, Hiszpania oraz Włochy, ale także Bułgaria, Węgry i Turcja. 

Alternatywą dla obozów językowych i sportowych są rozmaite obozy artystyczne.  W ofertach znajdziemy obozy aktorskie, teatralne, taneczne oraz plastyczne i fotograficzne.

Każdy obóz wybrany zgodnie z zainteresowaniami to dobrze zagospodarowany czas – zarówno odpoczynek, jak i inwestycja w rozwój. Część czasu przeznaczamy na zajęcia tematyczne – w przypadku obozu językowego będą to zajęcia językowe z lektorami i native speakerami, w przypadku obozu sportowego – kursy z profesjonalnymi instruktorami. Pozostały czas jest przeznaczony na rekreację i wypoczynek – częściowo jest to zaplanowane przez organizatora, ale jest też okazja do spędzenia wolnego czasu na własną rękę.

Niezależnie od wyboru profilu każdy letni obóz to dużo sportu, zajęć rekreacyjnych, wycieczki, integracja i dobra zabawa. Wakacje spędzone w górach, nad jeziorem lub nad morzem, zwłaszcza w gronie rówieśników to same pozytywne wrażenia, nowe doświadczenia i świetne wspomnienia.

Na portalu turystyki dziecięcej i młodzieżowej www.mirasol.pl  można znależć szeroki wybór obozów w Polsce oraz obozów w wielu miejscowościach zagranicznych.
W jednym miejscu prezentowane są oferty obozów większości sprawdzonych polskich organizatorów.

Obozy letnie 2020 ->> Wejdź i zobacz  obozy letnie i kolonie dla dzieci najlepszych organizatorów

Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na obóz letni

Obozy letnie w wielu odsłonach

Wyjazd na obóz letni to okazja do uprawiania rozmaitych sportów, odkrywania pasji artystycznych, albo po prostu sposób na przeżycie prawdziwej wakacyjnej przygody.
Oferty obozów na lato 2020 obejmują obozy sportowe, rekreacyjne, różnego rodzaju obozy artystyczne i oczywiście bardzo popularne obozy językowe.

Obozy letnie organizowane są w Polsce i za granicą, również poza granicami Europy. W kraju obozy odbywają się nad morzem, w górach i nad jeziorami – w najpiękniejszych miejscowościach. Latem młodzież wyjeżdża nie tylko nad Bałtyk, czy w Tatry , bo obozy letnie organizowane są też w mniej znanych miejscach. 

Rosnącą popularnością cieszą się również obozy zagraniczne, organizowane najczęściej we Włoszech, w Hiszpanii, we Francji, czy w Grecji.  Na obóz letni młodzież może też wyjechać do Turcji, Bułgarii, czy na Węgry, coraz częściej także za ocean – głównie na obozy językowe do Stanów Zjednoczonych.

obozy letnie
obozy letnie 2017
obozy letnie dla młodzieży

Obóz letni warto spędzać w gronie rówieśników

Na obozie letnim z pewnością nawiążesz nowe znajomości, bo sport, rekreacja i wspólna nauka sprzyjają integracji. Dodatkowo masz pewność, że na obozie poznasz osoby,  dzielące te same zainteresowania, a więc będziesz mógł od nich czerpać przykład i motywację.

Program obozu letniego jest bogaty w różnego rodzaju zadania i projekty grupowe, które wymuszają współpracę i doskonalą umiejetności pracy zespołowej. Po powrocie z obozu bardzo często udaje się te nowe znajomości rozwijać, choćby przez wspólne uprawianie sportu. Natomiast międzynarodowe znajomości nawiązane na obozach zagranicznych, mogą zaowocować w przyszłości kolejnymi podróżami.

Świetnym pomysłem i gwarancją dobrej zabawy jest zabranie na letni obóz paczki swoich znajomych. Jeśli mamy obawy, że nie uda nam się odnaleźć w grupie nieznanych osób, warto namówić kolegę lub koleżankę i wspólnie z nią zapisać się na wakacyjny wyjazd. Być może nawet kilkoro znajomych będzie chciało wyjechać na taki sam obóz. A wiadomo, że w grupie zawsze raźniej.

Obozy letnie dla młodzieży to dobra inwestycja

Oferta obozów letnich na wakacje 2020 jest bardzo różnorodna, a młodzież ma możliwość realizowania rozmaitych pasji. Czy będzie to sportowa aktywność, czy nauka języków obcych, zawsze warto wyjechać na  zorganizowany obóz młodzieżowy.

Obozy sportowe będą obejmowały profesjonalne kursy z instruktorami, nie musimy się też martwić o sprzęt, który zapewniają organizatorzy. Dodatkowo warunki, które panują  w ośrodkach rekreacyjnych sprzyjają wypoczynkowi oraz realizowaniu pasji.

Jeśli chodzi o obozy językowe dla młodzieży – te stanowią z pewnością dobrą inwestycję w rozwój kompetencji językowych. Nauka na obozie jest bardzo intensywna, a dzięki temu skuteczna. Zajęcia są prowadzone przez lektorów i native speakerów, którzy największy nacisk kładą na komunikację. Decydując się na językowy obóz zagraniczny osłuchujemy się z akcentem i obcujemy z żywym językiem. Dzięki ćwiczeniu języka w praktyce, szybko poprawiamy swoje umiejętności językowe.

Obozy letnie  2020 ->> Wejdź i zobacz aktualne oferty


Warning: Error while sending QUERY packet. PID=12626 in /wp-includes/wp-db.php on line 2030