Obozy młodzieżowe w Austrii

Obozy w Austrii, szczególnie w okresie zimowym, to idealna oferta dla osób uwielbiających zimowe szaleństwo. Wyjazd na obóz w Austrii to dla laików jazdy narciarskiej lub snowboardziej szansa na poznanie techniki jazdy, a dla osób bardziej wyszkolonych to okazja na pokazanie swoich umiejętności, bądź doszkolenie swojej jazdy.

Dużym plusem obozów młodzieżowych w Austrii jest obecność wielu wykwalifikowanych nauczycieli i trenerów, którzy całą swą uwagę poświęcają młodym ludziom, aby wyjechali oni z obozu z większą wiedzą, większymi umiejętnościami i przede wszystkim, bez żadnych obrażeń .

Oczywiście, wyjazd nie opiera się na całodniowym szusowaniu po stokach. Dzięki obecności animatorów, wszystkie wieczory i wolne popołudnia są spędzane na zabawie, na poznawaniu nowych ludzi, a kontakty z przewodnikami pozwalają naszym młodym podróżnikom zwiedzić niezwykłe miejsca, znajdujące się w okolicy miasta, w którym odbywa się dany obóz.

Wszystkie oferty obozów w Austrii są skierowane dla dzieci i młodzieży od 12 do 19 lat, a cena wyjazdu zawiera transport, wyżywienie oraz zakwaterowanie.